وب‌سايتي براي شغل‌هاي فلسفه
مؤسسان philpapers بانک داده‌ي آنلايني را در زمينه‌ي آگهي‌هاي کاريابي در فلسفه با عنوان philjobs راه‌اندازي کرده‌اند.

ديويد چالمرز و ديويد برجت، دو تن از استادان برجسته در حوزه فلسفه با حمايت مؤسسه فلسفه مدرسه مطالعات عالي دانشگاه لندن و مرکز آگاهي دانشگاه ملي استراليا سايتي را با عنوان philpapers راه‌اندازي کرده‌اند که در آن سعي شده تا حد امکان مقالات و کتاب‌هاي فيلسوفان دانشگاهي در تمامي حوزه‌هاي فلسفي جمع آوري شده و به صورت رايگان براي دانلود در اختيار علاقه‌مندان قرار گيرد.

اين سايت بسيار غني و قابل استفاده است و علاقه‌مندان با عضويت در آن امکان ورود به تالارهاي گفت‌وگو (فروم‌هاي) فلسفي در زمينه‌هاي گوناگون براي بحث و گفت‌وگو و همچنين ايجاد کتاب‌شناسي اختصاصي و باخبر شدن از آخرين مقالات چاپ شده در زمينه‌هاي موردعلاقه خود در حوزه فلسفه را خواهند داشت. اين سايت هم اکنون در آدرس www.philpapers.org در دسترس علاقه‌مندان به فلسفه قرار دارد.

مؤسسان philpapers در ادامه‌ي برنامه‌هاي خود هم‌اکنون بانک داده‌ي آنلايني را در زمينه‌ي آگهي‌هاي کاريابي در فلسفه با عنوان philjobs راه‌اندازي کرده‌اند. اين بانک داده مي‌تواند انواع شغل‌هاي مربوط به فلسفه در سراسر جهان را معرفي کند.

پارامترهاي مربوط به جست‌وجو را مي‌توان ذخيره کرد و از آن‌ها به عنوان هشدار يا پيغام‌هاي ايميل استفاده کرد. آگهي‌هاي philjobs يا همان شغل‌هاي فلسفي به زودي در پيغام هاي محتوايي philpapers و بخش‌هاي معيني از سايت خواهد آمد. فرستادن يا مشاهده‌ي آگهي‌ها در philjobs رايگان است.

ديويد چالمرز از مؤسسان philjobs درباره‌ي اين پروژه چنين مي‌گويد: اگر شما شغلي را در فلسفه آگهي مي‌کنيد، شما را تشويق مي‌کنيم که آن را به philjobs ارائه کنيد و توصيه مي‌کنيم شغل مد نظر خود را بر روي اين سايت جست‌وجو کنيد.1390/07/19
نام
ايميل
متن

انجمن حکمت و فلسه ايران

تهران، خيابان نوفل لوشاتو، خيابان آراکليان، شماره 4

کد پستي 14816-11336 صندوق پستي 7166-14155  -  تلفن 66405445-021